7/24 Anahtarcı Hizmeti
Dikkat! Bir Anahtarcı Çağırmadan Mutlaka Okuyun
Hepimizin bir anahtarcıya ihtiyacı olmuştur. Bazen anahtarımızı evde unutmuşuzdur ve evimize giremiyoruzdur, bazen de arabamızın anahtarını ne kadar ararsak arayalım bulamıyoruzdur.

Bu durumlarda doğal olarak kapıyı açtırmak için bir anahtarcıya başvururuz. Peki kapımızı emanet ettiğimiz bu anahtarcı güvenilir mi? Buna nasıl karar vereceğimize dair bazı noktalara değindik.
    

Başvurduğumuz Anahtarcının Mutlaka Sabit Bir Dükkanı Olmalı

Yapmanız gereken ilk iş çağırmayı düşündüğünüz anahtarcının sabit bir dükkanı olup olmadığını teyit etmenizdir. Çünkü sabit bir dükkanı olan bir anahtarcının her zaman ulaşılabilecek sabit bir yeri var demektir. Bu da çağıracağınız anahtarcının güvenilirliğini arttıracaktır. Anahtarcının sabit bir dükkanının olup olmadığına karar vermenin en kolay yolu anahtarcının sabit telefonunu kontrol etmektir. Eğer anahtarcının sabit bir numarası varsa sabit bir dükkanı da var demektir.

Anahtarcıdan Kapıyı Açma Yöntemi Hakkında Bilgi Alın

Bu nokta çok önemlidir. Çünkü çağırdığınız anahtarcının yeterli teknik bilgisi yoksa bu anahtarcının kullanacağı yöntem büyük ihtimalle kapınıza büyük zararlar verecektir. Bunu önlemek için çağırdığınız anahtarcıdan kapıyı açmakta kullanacağı yöntem hakkında bilgi alın ki kapınıza daha büyük zararlar verilmeden önleyebilesiniz.
    
    

Anahtarcının Size Ne Sürede Ulaşabileceğini Öğrenin

Anahtarcının bulunduğunuz alana olan uzaklığını teyit edin ki buna göre önlem alabilesiniz. Malum anahtarınız yok ve bir gece vakti kapı önünde beklemektesiniz veya acil yetişmeniz gereken bir yer var ama aracınızı kullanamıyorsunuz. Bu nedenle çağıracağınız anahtarcının size en kısa sürede erişebileceğinden emin olmalısınız.
 
 
Pro WEB